Login
or
Sign Up

Ahşap Jaluzi

Ahşap Jaluzi

Kullanılan mekanlarda doğal, dekoratif sıcak ve şık bir görünüm sağlar. Bir kontrol mekanizması sayesinde aşağı yukarı doğru çalışan, perdeyi oluşturan ahşap slaytların da kendi ekseni etrafında yatay olarak döndüren ve bu sayede ışığı istenilen ölçüde kesebilen perdelerdir. Işık yalıtımının yanında, %65 oranında ısı yalıtımı da gerçekleştirir.

Sticky

Tavan Perdesi

Tavan Perdesi

Tavan perdesi hava koşullarının uygun olmadığı zamanlarda ev, villa ve çatı katı gibi alanlarda açılıp kapanabilen ve rahatça uygulanabilen perde sistemleridir. Genellikle, villaların arka bahçe kısımları, kafeteryalarda, otellerin lobi kısmında ve restoranlar gibi alanlarda kullanılan tavan perdesi tamamen müşterinin tercihine bağlıdır.

Sticky

Rustik perde

Rustik Perde

Rustik Perdelerde taşıyıcı borular (rustik), duvar veya tavana özel ayaklarıyla monte edilir. Kumaş perde ahşap veya metal halkalarla boru üzerinde hareket ettirilir. Kumaş perdeler isteğe göre farklı pilelerde dikilebilir.

Sticky

Nuette Perde

Nuette Perde

Yumuşak ve estetik hatlara, farklı pencere kombinasyonlarına uygun şekilde üretilmiş çok seçenekli yeni bir perde sistemidir.Perde sistemlerinde devrim niteliğinde pek çok fonksiyonel özelliğe sahip bu perdelerde aradığınız tüm detayları fazlasıyla bulacaksınız.

Sticky

Dikey Perde

Dikey Perde

Dikey perdeler daha çok ofis ve işyerlerinde tercih edilir. Dikey perdeler PVC veya kumaştan yapılabilirler. Dikey perdede renk ve desen seçenekleri oldukça geniştir. Eğimli alanlarda kullanılabilir.

Sticky

Baskılı Dikey Perde

Baskılı Dikey Perde

Baskılı dikey perde 9 cm ve 13 cm lik iki farklı şekilde hazırlanabilmektedir. Dikey perde sistemi ile aynı sisteme sahip bu perde modeli MA 800 kumaşa baskı yapılıp panel genişliklerine göre kesilerek yapılan bir sistemdir. Katalogdan seçmiş olduğunuz görsellerde %10 gibi bir renk farkı olabilmektedir. Yan yana gelen perdelerde görseli ister tek perdede isterseniz iki ayrı perdede kullanabilirsiniz.

Sticky

Baskılı Twin Perde

Baskılı Twin Perde

Twin perde, zebra kumaşı ile hazırlanan, özel mekanizma ve çalışma şekline sahip perde modelidir. Baskı iki kat zebraya basılıp, mekanizma sayesinde farklı yüksekliklerde açıp kapatılabilir. İki kattaki baskı mesafelerinden dolayı açtığınız ve kapattığınız yerde baskının tamamını görebilirsiniz. Katalogdan seçmiş olduğunuz görsellerde %10 gibi bir renk farkı olabilmektedir. Yan yana gelen perdelerde görseli ister tek perdede isterseniz iki ayrı perdede kullanabilirsiniz.

Sticky

Baskılı Shadow Perde

Baskılı Shadow Perde

Shadow perde oldukça şık ve estetik bir baskılı perde modelidir. Tüldeki baskı ile kumaş bölümdeki baskı, baskıya üçüncü bir boyut kazandırır. Bu sistemde baskı tek yönlüdür. Katalogdan seçmiş olduğunuz görsellerde %10 gibi bir renk farkı olabilmektedir. Yan yana gelen perdelerde görseli ister tek perdede isterseniz iki ayrı perdede kullanabilirsiniz.

Sticky

Baskılı Stor Perde

Baskılı Stor Perde

Stor perde baskıları için kullanılan kumaş çeşitlerimiz; YA, MA, BX, GX, YS ve PJ Serisi kumaşların açık renk tonlarıdır. Bu kumaşların içeriğine göre renklerde farklılıklar görülebilmektedir. Katalogdan seçmiş olduğunuz görsellerde %10 gibi bir renk farkı olabilmektedir. Yan yana gelen perdelerde görseli ister tek perdede isterseniz ayrı perdede kullanabilirsiniz.

Sticky

Lazer Kesim Rulo Perde

Lazer Kesim Rulo Perde

Evinizin dekorasyonlarına uygun olarak hazırladığımız desen kartelasından istediğiniz deseni ya da sizin istediğiniz özel tasarımları artık stor, dikey ve karartma üzerine uygulamak mümkün.

Sticky